Hakkımızda

Uzun yıllardan beri Ankara’da ve Türkiye geneli faaliyet gösteren firmamızın uzmanlık alanı çatıdır. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren diğer firmaların aksine biz sadece çatı alanında uzmanlaşmayı ve dış cephe mantolama alanında faaliyetlerimizi bunlarla sınırlandırmayı tercih ettik. İnşaat tanımı geniş bir yelpaze olmakla birlikte, tek bir konuda ihtisas sahibi olmanın yapılan işin hakkını vermeyi sağladığının bilincindeyiz. Bu yüzden faaliyet alanımızı çatı ve yardımcı yapı elemanları olarak belirleyerek bu konuda uzmanlaşmaya karar verdik.

Kısa vadede maddi beklentilerimizi karşılayamayacağımızı bilerek sadece çatı alanında ve dış cephe mantolama alanında faaliyet göstermek konusunda kararlı davrandık. Bu kararımız bize uzun vadede geniş bir müşteri portföyü ve sürdürülebilir ticari bir alan yarattı. Bugün itibariyle yıllarımızı verdiğimiz çatı ve dış cephe mantolama sektöründe Ankara’da ve Türkiye genelinde ismi güvenle anılan ve tavsiye edilen birkaç firmadan biri olmayı başardık.

İnşaat sektöründeki gelişmeleri ve yeni ürünleri yakından takip ederek her zaman çağı yakaladık. Sürekli yenilediğimiz ekipmanımız ve farklı zevklere ve isteklere göre geliştirdiğimiz çalışma şeklimiz ile bizim için yapılamayacak çatı, çalışılamayacak malzeme kalmadı. Tüm ustalarımızı sektörün en iyileri arasından seçmeye özen gösterdik. İş güvenliği konusunda hassasiyet göstererek, can güvenliğini her şeyin önüne koyduk. Para kazanmayı tali amaç olarak görmemiz bize müşteri memnuniyeti ve saygın bir isim kazandırdı.

Yeni çatı yapımından su oluğu açmaya kadar çatı ile ilgili her işi canla başla yerine getirdik. Bizim için işin büyüğü küçüğü yoktur, mutlu aileler ve sağlam çatılar vardır. Üzerimize alarak bitirdiğimiz her işin arkasında durarak, sorunları ivedilikle gidererek, müşterilerimizin her an ulaşabileceği bir sistem yaratarak sektörün çalışma usullerine yeni ve farklı bir anlayış getirdik.

Bu yüzden Ankara ve Türkiye geneli çatı kelimeleri bir araya geldiğinde akla ilk gelen isim olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Aile gibi olduğumuz müşterilerimiz ve altına imza attığımız çatı uygulamalarımızdan güç alarak daha fazla konuta hizmet sunmak için kendimizi geliştirmeye ve hizmetlerimizi kusursuzlaştırmaya daha bir azimle ve şevkle devam ediyoruz.

Göklere yakın çalışmayı seviyoruz. İnsanlara güvenli ve huzurlu binalarda yaşamaları için yardımcı olmaktan mutluyuz. Kalite asla tesadüf değildir ve biz tesadüflere inanmıyoruz.

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir